19089.
Beendet 510. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Megyery Ella: Budapesti notesz. Budapest térképével. Bp, 1937, Dante, 415 p. + 1 (kihajtható, nagyméretű Budapest térképpel) t. Kiadói papÃrkötés, benne az eredeti, szétszakadt papÃrborÃtóval, a gerincen kis sérüléssel.