19076.
Beendet 510. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Ifj. Tildy Zoltán: Kisbalaton. Vertse Albert bevezetőjével. A szerző fotóival. Bp., 1953, Művelt Nép, 92+3 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval,