Mendlik Ferenc: Számtan polgári- és felsőbb leányiskolák számára. Ötödik rész. Az V. és VI. osztály számára. Bp., 1890, Méhner Vilmos, 31+(2) p.+ 4-69 p.+ (3) p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel.