20691.
Beendet 510. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 200 HUF
1909 Állattani Közlemények. A K. M. Természettudományi Társulat Állattani Szakosztályának folyóirata. Szerk.: Entz Géza, Soós Lajos. VIII. köt. Bp., 1909, K. M. Természettudományi Társulat Állattani Szakosztálya, IV+200+(2) p.+ 9 t. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Korabeli félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban, a gerincen kisebb sérüléssel, régi intézményi bélyegzőkkel.