Bokor Ervin: Menekülés a szibériai fogságból Japánon és Anglián keresztül. Két magyar tiszt viszontagságai. Bp., 1919, Franklin-Társulat, 520 p. Egyetlen kiadás. Átkötött egészvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, sérült gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.