Angol rémuralom Cireneicaban. Róma, 1941, Népművelésügyi Minisztérium.... https://www.darabanth.com/de/510-Fernauktion/510.0/Bucher/Bucher-Geschichte~769/Angol-remuralom-Cireneicaban-Roma-1941-Nepmuvelesugyi-Miniszterium-Tiltolistas-Kiadoi~II3455371
3455371
19432
510
Books: History
Beschreibung: Angol rémuralom Cireneicaban. Róma, 1941, Népművelésügyi Minisztérium. Tiltólistás. Kiadói papírkötés, sérült, kopottas állapotban.