31769.
Beendet 508. Fernauktion
Sportpreise und Sportgedenkmedaillen
2 200 HUF
5,96 EUR, 6,88 USD
1949. "VIT Diákolimpia 1949 / Egységbe Ifjúság! Előre a tartós békéért!" kétoldalas, aranyozott Al emlékplakett (54x57mm) + DN "MAK 930" kétoldalas, ezüstözött bronz kerékpározó díjérem (37x37mm) T:XF, aranyozás kopás