Gonse, Louis: L'art japonais. Bibliotheque de l'enseignement des beaux-arts. Paris, [1900], L.-H. May, 336 p. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Francia nyelven. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé foltos címlappal, néhány lapon kis lapszéli sérülésekkel.