Hollóházi porcelán bonbonier Faragó Miklós (1947- ) által tervezett: A... https://www.darabanth.com/de/506-Fernauktion/506.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~632/Hollohazi-porcelan-bonbonier-Farago-Miklos-1947-altal-tervezett-A-negy-evszak-Osz-dekorral~II3425877
3425877
12214
506
Beschreibung: Hollóházi porcelán bonbonier Faragó Miklós (1947- ) által tervezett: A négy évszak - Ősz dekorral. Limitált szériás. Kézzel sorszámozott: 1126/1999, levonóképes, aranyozott, jelzett, hibátlan, certifikáttal, díszdobozban, h: 15 cm
: nagy_andras