Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 348

Veszely Jelena (1917-) 1986. "Frim Jakab 1852-1914" bronz emlékplakett, hátoldalán gravírozva (94mm) T:AU
31674.

Rufpreis:
10 000 HUF

31675.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

31676.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

1861. "Országgyűlési Emlék" kétoldalas Sn emlékérem. "HON SZERETET 'S EGYETÉRTÉSBE VAN ERŐ 'S ISTENI ÁLDÁS - 1861 ORSZÁG GYŰLÉSI EMLÉK / E HAZA CSAK AKKOR TULAJDONUNK HA TÖRVÉNYEINKET NEM IDEGENEK KEZELIK - HAZÁDNAK RENDÜLETLENÜL LÉGY HÍVE...." (50mm) T:XF patina
31677.

Rufpreis:
10 000 HUF

1865. "Emlékül az 1865. évi Országgyűlés megnyitására Pesten / Éljen a Haza" kétoldalas Sn emlékérem (40mm) T:XF Hungary 1865. "In memoriam for the opening of the Parliament in Pest / Long live the Homeland" two-sided Sn commemorative medallion (40mm) C:XF
31678.

1865. "Emlékül az 1865. évi Országgyűlés megnyitására Pesten / Éljen a Haza" kétoldalas Sn emlékérem (40mm) T:XF
Hungary 1865. "In memoriam for the opening of the Parliament in Pest / Long live the Homeland" two-sided Sn commemorative medallion (40mm) C:XF

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

1867. "Honvéd Emlék - Az 1867. évi honvéd egyletek alakításának emlék zálogául / Éljen a haza és az alkotmány" kétoldalas, ezüstözött bronz emlékérem, "MAGYAR - EMLÉK - PÉNZ / UNGARISCHE DENK MÜNZE" peremfelirattal (38mm) T:XF, patina
31679.

Rufpreis:
5 000 HUF

31680.

Rufpreis:
1 000 HUF

1898. "Istenért Királyért Hazáért / 1848-1898 Szabadság - Testvériség - Egyenlőség - Szabadságharczunk Dicső Emlékére" kétoldalas, aranyozott bronz emlékérem füllel (29mm) T:XF, aranyozás kopás
31681.

Rufpreis:
3 000 HUF

1898. "Talpra magyar, hí a haza! / Emlékérem - Szabadságharczunk 50-ik évfordulóján 1848-1898" kétoldalas bronz emlékérem füllel (34mm) T:XF, pici peremhiba
31682.

Rufpreis:
10 000 HUF

1899. "Petőfi - Bem / Emlék Érem 1899. március 15." kétoldalas bronz emlékérem füllel, mellszalag nélkül (33mm) T:AU,XF, pici peremhiba, kis patina
31683.

Rufpreis:
4 000 HUF

1900 k. "Öröknaptár" forgatható fém naptár medál (26mm) T:AU
31684.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

1902. "Kossuth Lajos 1802-1902" születésének 100. évfordulójára kiadott bronz emlékérem füllel (29mm) T:AU,XF ph.
31685.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF