https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 348

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Renner Kálmán (1927-1994) DN "Mikola Sándor érem" egyoldalas öntött bronz plakett dísztokban (93mm) T:AU
1
31650.

Renner Kálmán (1927-1994) DN "Mikola Sándor érem" egyoldalas öntött bronz plakett dísztokban (93mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rétfalvi Sándor (1941-2021) 1976. "MÉE VII. Vándorgyűlése Pécs 1976 aug. 28 / A mohácsi csata 450. évfordulójára Mohács 1976 auguszt. 29" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo PS1
1
31651.

Rétfalvi Sándor (1941-2021) 1976. "MÉE VII. Vándorgyűlése Pécs 1976 aug. 28 / A mohácsi csata 450. évfordulójára Mohács 1976 auguszt. 29" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
Adamo PS1

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ripszám Henrik (1889-1976) DN "Munkás Testedző Egyesület" bronz emlékérem (33mm) T:XF
1
31652.

Ripszám Henrik (1889-1976) DN "Munkás Testedző Egyesület" bronz emlékérem (33mm) T:XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Rózsa Péter (1926-2015) ~1980. "Szentendre" egyoldalas öntött bronz plakett, a város stilizált látképével és a szocializmus idején használt címerével (65x54mm) T:AU
1
31653.

Rózsa Péter (1926-2015) ~1980. "Szentendre" egyoldalas öntött bronz plakett, a város stilizált látképével és a szocializmus idején használt címerével (65x54mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sebestyén Sándor (1949-) 1989. "MÉE - 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium" bronz, ezüstpatinázott bronz, Ag és piedfort Ag emlékérem sor (35,48g, 70,14g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (PP) patina Adamo SU2
1
31654.

Sebestyén Sándor (1949-) 1989. "MÉE - 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium" bronz, ezüstpatinázott bronz, Ag és piedfort Ag emlékérem sor (35,48g, 70,14g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (PP) patina Adamo SU2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
EUR
,
81,25
USD
Zahl der Gebote:
4
 
Sebestyén Sándor (1949-2010) 1989. "MÉE - 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium / '... Én is a növendékük voltam...' 1810-1816" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina
1
31655.

Sebestyén Sándor (1949-2010) 1989. "MÉE - 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium / '... Én is a növendékük voltam...' 1810-1816" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Simon Ferenc (1922-2015) & Nagy István (1920-) 1983. "MÉE - M.N.T. Jubileumi ülésszak - Szolnok / Huszonöt év a numizmatikáért 1958-1983" kétoldalas patinázott bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo SK2
1
31656.

Simon Ferenc (1922-2015) & Nagy István (1920-) 1983. "MÉE - M.N.T. Jubileumi ülésszak - Szolnok / Huszonöt év a numizmatikáért 1958-1983" kétoldalas patinázott bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
Adamo SK2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Simon Ferenc (1922-2015) 1985. "MÉE - A török uralom véget ért / A szolnoki vár 300 éve szabad 1685 1985" kétoldalas bronz emlékérem T:AU Adamo SK3
1
31657.

Simon Ferenc (1922-2015) 1985. "MÉE - A török uralom véget ért / A szolnoki vár 300 éve szabad 1685 1985" kétoldalas bronz emlékérem T:AU
Adamo SK3

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Soltra E. Tamás 2016. "István Bíró Civil Díj" peremen jelzett Ag emlékérem (100,84g/0.925/60mm) T:PP folt Csak 20db! Hungary 2016. "Judge István Civil Award" Ag commemorative medallion hallmarked on the edge. Sign.: Tamás E. Soltra (100,84g/0.925/60mm) C:PP spotted Only 20pcs!
1
31658.

Soltra E. Tamás 2016. "István Bíró Civil Díj" peremen jelzett Ag emlékérem (100,84g/0.925/60mm) T:PP folt Csak 20db!
Hungary 2016. "Judge István Civil Award" Ag commemorative medallion hallmarked on the edge. Sign.: Tamás E. Soltra (100,84g/0.925/60mm) C:PP spotted Only 20pcs!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
EUR
,
125,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sülle Mária 2000. "A Magyar Állam 1000 éves évfordulója" jelzett Ag emlékérem dísztokban, sorszámozott "2635" tanúsítvánnyal (35,28g/0.925/42,5mm) T:PP
1
31659.

Sülle Mária 2000. "A Magyar Állam 1000 éves évfordulója" jelzett Ag emlékérem dísztokban, sorszámozott "2635" tanúsítvánnyal (35,28g/0.925/42,5mm) T:PP

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
EUR
,
46,88
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Szabolcs Péter (1942-) 1984. "Kisfaludi Strobl Zsigmond 1884-1984 / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete Zala megyei Szervezete" kétoldalas patinázott bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo ZE1
1
31660.

Szabolcs Péter (1942-) 1984. "Kisfaludi Strobl Zsigmond 1884-1984 / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete Zala megyei Szervezete" kétoldalas patinázott bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
Adamo ZE1

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szathmáry Gyöngyi (1940-) 1985. "25 - A módszertani közlemények" egyoldalas, öntött bronz emlékplakett "Juhász Gyula Tanárképző Főiskola" díszdobozban. T:AU
1
31661.

Szathmáry Gyöngyi (1940-) 1985. "25 - A módszertani közlemények" egyoldalas, öntött bronz emlékplakett "Juhász Gyula Tanárképző Főiskola" díszdobozban. T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse