Ludwig Rohbock (1820-1883) - G. Hess: A kisdisznódi templom Erdélyben / Michelsberg in Siebenbürgen. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, a lap egyik sarka kissé sérült, 12x17 cm