ca 1910 Kirchkopf és Ádám Uri és Női divat leltárkönyv, krétával írhat... https://www.darabanth.com/de/506-Fernauktion/506.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~641/ca-1910-Kirchkopf-es-Adam-Uri-es-Noi-divat-leltarkonyv-kretaval-irhato-es-letorolheto-pala~II3416451
3416451
14251
506
3800
Flea Market
Beschreibung: ca 1910 Kirchkopf és Ádám Uri és Női divat leltárkönyv, krétával írható és letörölhető pala laprészekkel korabeli sérült vászonkötésben
: nk