Tétel

Katalognummer:

16054.
Beendet 506. Fernauktion
Dokument

Rufpreis:

2 000 HUF

16

Beschreibung:

1916-1921 A Budapesti Kir. M. Tudomány-Egyetem fényképes leckekönyve orvostanhallgató részére, benne neves tanárok: köztük: Eötvös Loránd, Mauritz Béla, Dollinger Gyula, Bókay Árpád, Jendrassik Ernő és mások aláírásaival. Sérült vászonkötésben.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : kni