Kampf um Norwegen. Bericthe und Bilder vom Kriege gegen England. Herausgegeben vom Oberkommando der Wehrmacht. Berlin, 1940, Zeitgeschichte-Verlag, 158+(2) p. Oldalszámozáson kívül egészoldalas, fekete-fehér képekkel. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, foltos, sérült gerinccel.