Tétel

Katalognummer:

19413.
Beendet 506. Fernauktion
Bücher: Jura

Rufpreis:

1 000 HUF

Beschreibung:

[Berryer, Pierre-Antoine (1790-1868)]: Berryer válogatott törvényszéki beszédei. Ford.: Tóth Lőrinc. Bp., 1887, MTA (Hornyánszky-ny.), 4 sztl. lev.+ 397+(3) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, belül jó állapotban, ex libris-szel (Dr. Geyza Csegezy de Csegez).

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : bt