Tétel

Rufpreis:

3 000 HUF

Beschreibung:

Die goldene Palette. Tausend Jahre Malerei in Deutschland, Österreich und der Schweiz. Stuttgart-Hamburg, 1968, Deutscher Bücherbund. Egészoldalas, színes reprodukciókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé koszos borítóval, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : rad