Vágó Ferenc: Münchausen báró vidám kalandjai szárazon és vízen. Bp., 1... https://www.darabanth.com/de/504-Fernauktion/504.0/Bucher/Bucher-Marchen~2500038/Vago-Ferenc-Munchausen-baro-vidam-kalandjai-szarazon-es-vizen-Bp-1922-Athenaeum-Geiger~II3421473
3421473
21790
504
Books: Tales
Beschreibung: Vágó Ferenc: Münchausen báró vidám kalandjai szárazon és vízen. Bp., 1922, Athenaeum. Geiger Richárd rajzaival. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
: bt