900 HUF
Vogüé, E[ugéne] M[elchior] de : Az orosz regény I-II. köt. Ford.: Huszár Imre. Bp., 1908, MTA,4+252+3 p.; 224+4 p. Kiadói egészvászon-kötés, Müller György-kötés, kopott, foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel.