Mikszáth munkái, 4 db: A tekintetes vármegye; A gavallérok; Ne okoskodj Pista!; A demokraták; Magyarország lovagvárai; A kis prímás; Prakovszky, a siket kovács; A körtvélyesi csíny. Bp., 1892, 1894, Kiadói aranyozott, festett Gottermayer-féle egészvászon kötés, kopottas állapotban.