16186.
Beendet 502. Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
8 000 HUF
1942 Szatmárnémeti, üzlethelyiségek frontjainak tervei art deco stÃlusban, össz. 3 db. Akvarell, ceruza, tus, papÃr, feltehetÅ‘en diákok tervei, egyiken kisebb halvány foltokkal, másikon utólagos ceruzavonallal, 39×56,5 cm