https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Foto Zahl der Lose: 642
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3159517
17061
502
0
1000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Kálmán Anikó (1942-): Siófok, Megyei Művelődési Központ és Könyvtár plasztikus külső falburkolata (pirogránit, 1972) Fotó, papír, farostra ragasztva, hátoldalán jelzett. Kiállított fotó. Szélein apró sérülésekkel, 50x59,5 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3349245
17063
502
0
2000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1880-1890 Beazonosítandó férfi portréja, nagyméretű fotó Schmidt Ede budapesti műterméből, korabeli, foltos paszpartun jelzett, 29x23 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3348401
17064
502
0
3000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Mattioni Eszter (1902-1993) képző- és festőművész autográf levéborítékja, valamint 5 db fotó róla, műveiről és kiállításáról 24x16 cm 3350049
17065
502
0
1600
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
5 db fotó Felsőőri Zarka család fotóhagyatékából, vegyes méretben
Das Lot is nicht erreichbar
3350215
17066
502
0
1800
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1920-1940 3 db iskolai tablófotó és csoportkép, közte a Sacré-Coeur katolikus leánygimnázium és egy iskolai bizonyítvány, 11,5×14,5 és 17,5×21 cm közötti méretekben 3311751
17067
502
0
3000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
Filmfotók vegyes filmek, pl Légy jó mindhalálig moziképei 5 db
Das Lot is nicht erreichbar
3142086
17068
502
0
2400
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
4 db filmfotó és keményhátú fotó 20x26 cm ig
Das Lot is nicht erreichbar
3277872
17069
502
0
1000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 Eugene Von Blaas (1843-1932): Kein Glück ohne Neid. Festményről készült fénnyomat. Kiadó Franz Hanfstaengl. Nagy méretű, kartonon. Sérült, ázott. 65x52 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3273107
17070
502
0
1800
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1920 Lovaskocsi fotó kartonon Karton méret 26x22 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3309635
17071
502
0
22000
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
2001 Formula-1, Toyota teszt a Hungaroringen (pilóták: Mika Salo, Allan McNish), fotóalbum 16 db színes fotóval, 12,5x17,5 cm méretben
Das Lot is nicht erreichbar
3289507
17072
502
0
2400
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1980 Vegyes feltehetőleg politikai esemény fotói, 2 db, az egyiken az emberek között Biszku Bélával, 17x24 cm és 18x24 cm között
Das Lot is nicht erreichbar
3291178
17073
502
0
1600
Photo
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900-1915 Vegyes fotó tétel, 3 db: Családi portré, kissé sérült, körbevágva, 22,5x17 cm + Alföldi, falusi életképek, az egyik kissé sérült, 16x12 cm és 10x7 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse