https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Foto

Zahl der Lose: 642

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Kálmán Anikó (1942-): Siófok, Megyei Művelődési Központ és Könyvtár plasztikus külső falburkolata (pirogránit, 1972) Fotó, papír, farostra ragasztva, hátoldalán jelzett. Kiállított fotó. Szélein apró sérülésekkel, 50x59,5 cm.
1
17061.

Kálmán Anikó (1942-): Siófok, Megyei Művelődési Központ és Könyvtár plasztikus külső falburkolata (pirogránit, 1972) Fotó, papír, farostra ragasztva, hátoldalán jelzett. Kiállított fotó. Szélein apró sérülésekkel, 50x59,5 cm.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1880-1890 Beazonosítandó férfi portréja, nagyméretű fotó Schmidt Ede budapesti műterméből, korabeli, foltos paszpartun jelzett, 29x23 cm
1
17063.

cca 1880-1890 Beazonosítandó férfi portréja, nagyméretű fotó Schmidt Ede budapesti műterméből, korabeli, foltos paszpartun jelzett, 29x23 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Mattioni Eszter (1902-1993) képző- és festőművész autográf levéborítékja, valamint 5 db fotó róla, műveiről és kiállításáról 24x16 cm
1
17064.

Mattioni Eszter (1902-1993) képző- és festőművész autográf levéborítékja, valamint 5 db fotó róla, műveiről és kiállításáról 24x16 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
2
 
5 db fotó Felsőőri Zarka család fotóhagyatékából, vegyes méretben
1
17065.

5 db fotó Felsőőri Zarka család fotóhagyatékából, vegyes méretben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1920-1940 3 db iskolai tablófotó és csoportkép, közte a Sacré-Coeur katolikus leánygimnázium és egy iskolai bizonyítvány, 11,5×14,5 és 17,5×21 cm közötti méretekben
1
17066.

cca 1920-1940 3 db iskolai tablófotó és csoportkép, közte a Sacré-Coeur katolikus leánygimnázium és egy iskolai bizonyítvány, 11,5×14,5 és 17,5×21 cm közötti méretekben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Filmfotók vegyes filmek, pl Légy jó mindhalálig moziképei 5 db
1
17067.

Filmfotók vegyes filmek, pl Légy jó mindhalálig moziképei 5 db

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
4 db filmfotó és keményhátú fotó 20x26 cm ig
1
17068.

4 db filmfotó és keményhátú fotó 20x26 cm ig

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1900 Eugene Von Blaas (1843-1932): Kein Glück ohne Neid. Festményről készült fénnyomat. Kiadó Franz Hanfstaengl. Nagy méretű, kartonon. Sérült, ázott. 65x52 cm
1
17069.

cca 1900 Eugene Von Blaas (1843-1932): Kein Glück ohne Neid. Festményről készült fénnyomat. Kiadó Franz Hanfstaengl. Nagy méretű, kartonon. Sérült, ázott. 65x52 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1920 Lovaskocsi fotó kartonon Karton méret 26x22 cm
1
17070.

cca 1920 Lovaskocsi fotó kartonon Karton méret 26x22 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2001 Formula-1, Toyota teszt a Hungaroringen (pilóták: Mika Salo, Allan McNish), fotóalbum 16 db színes fotóval, 12,5x17,5 cm méretben
1
17071.

2001 Formula-1, Toyota teszt a Hungaroringen (pilóták: Mika Salo, Allan McNish), fotóalbum 16 db színes fotóval, 12,5x17,5 cm méretben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
EUR
,
68,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1980 Vegyes feltehetőleg politikai esemény fotói, 2 db, az egyiken az emberek között Biszku Bélával, 17x24 cm és 18x24 cm között
1
17072.

cca 1980 Vegyes feltehetőleg politikai esemény fotói, 2 db, az egyiken az emberek között Biszku Bélával, 17x24 cm és 18x24 cm között

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1900-1915 Vegyes fotó tétel, 3 db: Családi portré, kissé sérült, körbevágva, 22,5x17 cm + Alföldi, falusi életképek, az egyik kissé sérült, 16x12 cm és 10x7 cm
1
17073.

cca 1900-1915 Vegyes fotó tétel, 3 db: Családi portré, kissé sérült, körbevágva, 22,5x17 cm + Alföldi, falusi életképek, az egyik kissé sérült, 16x12 cm és 10x7 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse