Foto Zahl der Lose: 642
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3412646
16807
502
Photo
ca 1950 Rákosi Mátyást dicsőítő háttér előtti osztálykép fotólap
3326068
16808
502
Photo
cca 1880-1900 Erdélyi(?) népviseletes hölgyek, egyikük kezében gereblyével és kerámia kancsóval, keményhátú fotó, jelzés nélkül, alja vágott, 15,5x10 cm 3388828
16809
502
Photo
cca 1880-1900, 5 darab keménytáblás fotó nagyszebeni műtermekből, kopással, 16,5x10,5 cm alatt
3388797
16810
502
Photo
cca 1930, 3 darab vasutas építőbrigádokról készült fotólap
3388817
16811
502
Photo
cca 1880 4 darab keményhátú fotó marosvásárherlyi műtermekből, 16x11 cm alatt, közte kopás, gyűrődés
3388841
16812
502
Photo
cca 1880, 2 darab kabinetfotó tordai műtermekből, Munkácsy és Botár Imre műtermeiből, folttal, kopással, 16,5x11 cm
3388873
16813
502
Photo
1935 2 darab festőművészekről és műveikről készült fotó, egyik hátoldalán "Mártírhalált halt a spanyol fronton, Rákosi brigád tagja" felirattal, 6x8,5 cm
3388788
16814
502
Photo
cca 1930, 2 darab fotó kolozsvári teniszezőkről, egyik sérült.
3388825
16815
502
Photo
cca 1900, 4 darab keménytáblás fotó aradi és békési műtermekből, kopással 16,5x11 cm alatt
3325893
16816
502
Photo
cca 1900-1910 Három fiatal hölgy fotója, kabinetfotó Kiss József csornai műterméből, sérült karton, 16,5x10,5 cm 3364481
16817
502
Photo
cca 1900-1910 Kisfiú játék kutyával és ostorral, kabinetfotó Salgó Sándor budapesti műterméből, szecessziós verzóval, 16,5x11 cm 3261048
16818
502
Photo
1905 Wimmer Géza Pozsony vadászfotója, hátul feliratos, 15x11 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF