Foto

Zahl der Lose: 642

ca 1950 Rákosi Mátyást dicsőítő háttér előtti osztálykép fotólap
16807.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1880-1900 Erdélyi(?) népviseletes hölgyek, egyikük kezében gereblyével és kerámia kancsóval, keményhátú fotó, jelzés nélkül, alja vágott, 15,5x10 cm
16808.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1880-1900, 5 darab keménytáblás fotó nagyszebeni műtermekből, kopással, 16,5x10,5 cm alatt
16809.

Rufpreis:
10 000 HUF

cca 1930, 3 darab vasutas építőbrigádokról készült fotólap
16810.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1880 4 darab keményhátú fotó marosvásárherlyi műtermekből, 16x11 cm alatt, közte kopás, gyűrődés
16811.

Rufpreis:
10 000 HUF

cca 1880, 2 darab kabinetfotó tordai műtermekből, Munkácsy és Botár Imre műtermeiből, folttal, kopással, 16,5x11 cm
16812.

Rufpreis:
4 000 HUF

1935 2 darab festőművészekről és műveikről készült fotó, egyik hátoldalán "Mártírhalált halt a spanyol fronton, Rákosi brigád tagja" felirattal, 6x8,5 cm
16813.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1930, 2 darab fotó kolozsvári teniszezőkről, egyik sérült.
16814.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1900, 4 darab keménytáblás fotó aradi és békési műtermekből, kopással 16,5x11 cm alatt
16815.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1900-1910 Három fiatal hölgy fotója, kabinetfotó Kiss József csornai műterméből, sérült karton, 16,5x10,5 cm
16816.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1900-1910 Kisfiú játék kutyával és ostorral, kabinetfotó Salgó Sándor budapesti műterméből, szecessziós verzóval, 16,5x11 cm
16817.

Rufpreis:
2 000 HUF

1905 Wimmer Géza Pozsony vadászfotója, hátul feliratos, 15x11 cm
16818.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF