10979.
Beendet 501. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
50 000 HUF
135,50 EUR, 156,25 USD
H Vredeveldt jelzéssel, XX. sz. első fele: Vitorlások. Olaj, vászon, 50×70 cm. Dekoratív fakeretben.