Csikós Tibor (1957-): Fantasztikus világ (olvashatatlan címmel), 1996-... https://www.darabanth.com/de/501-Fernauktion/501.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~10/Csikos-Tibor-1957-Fantasztikus-vilag-olvashatatlan-cimmel-1996-05-Szines-rezkarc-papir-~II3361442
3361442
10264
501
Beschreibung: Csikós Tibor (1957-): Fantasztikus világ (olvashatatlan címmel), 1996-'05. Színes rézkarc, papír, jelzett. 60x43 cm.
: nk