Csák Antal (1868 - 1930 ): Keresztlányom .Olaj, vászon jelzett 55x72 c... https://www.darabanth.com/de/501-Fernauktion/501.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~10/Csak-Antal-1868-1930-Keresztlanyom-Olaj-vaszon-jelzett-55x72-cm-Dekorativ-fa-keretben~II3395254
3395254
10253
501
15000
Beschreibung: Csák Antal (1868 - 1930 ): Keresztlányom .Olaj, vászon jelzett 55x72 cm Dekoratív fa keretben
: nagy_andras