Tétel

Rufpreis:

130 000 HUF

Beschreibung:

Ausztria 1898. "I. Ferenc József Apostoli Császári Őfelsége Uralkodásának Ötvenéves Jubileuma Alkalmából - Jubileumi Kiállítás Bécs 1898" jelzett Ag emlékérem, fémjel és "C.W." (C. Waschmann) gyártói jelzés a peremen (67,89g/0.900/63mm) T:1- /
Austria 1898. "AVS ANLASS DES FVNFZIGJAHRIGEN REGIERVNGS IVBILAVMS S.K.K. APOSTOLISCHEN MAJESTAT DES KAISERS FRANZ JOSEF I. - IVBILAVMS AVSSTELLVNG WIEN 1898" hallmarked Ag commemorative medallion, hallmark and "C.W." (C. Waschmann) makers mark on the edge (67,89g/0.900/63mm) C:AU

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ttg