Tétel

Rufpreis:

4 400 HUF

Beschreibung:

Nagy-Britannia DN(19.század) Vegyes 10db-os (8xklf) Viktória királynő zseton tétel, közte DN "Viktória királynő / Tartsd meg az önuralmad" kétoldalas sárgaréz szerencsejáték zseton (23mm) + közte DN(1849) "Viktória királynő - 1/2 Sovereign" kétoldalas sárgaréz számláló zseton (20mm) + közte 1884. "Victoria Dei Gratia / Britanniarum Regina FID DEF" kétoldalas sárgaréz számláló zseton (20mm), stb. T:XF,VF, patina, ezüstözés lekopott
Great Britain ND(19th century) Mixed 10pcs (8xdiff) Queen Victoria token lot, including ND "Queen Victoria / Keep your temper" two-sided brass gambling token (23mm) + including ND(1849) "Queen Victoria - 1/2 Sovereign" two-sided brass counter token (20mm) + including 1884. "Victoria Dei Gratia / Britanniarum Regina FID DEF" two-sided silver-plated brass counter token (20mm), etc. C:XF,VF, patina, silver-plate worn

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : szr