3 000 HUF
Századeleji magyar kereskedelmi plakátok. Benne 31 db színes reprodukcióval, közte Basilides Sándor, Bér Dezső, Bortnyik Sándor, Bottlik József, Faragó Géza, Földes Imre, [Gönczi]-Gebhardt Tibor, Kiss Ernő, Pál György, Perlmutter Izsák, Sárossy Endre, Somorjai László munkáival. Bp., 1979, IPV. Kiadói papírmappa, borító hátoldalán felületi sérülésekkel, egy tábla szélén kisebb gyűrődésekkel. 34x24 cm.