Tétel

Katalognummer:

17581.
Beendet 500. Fernauktion
Werbungen

Rufpreis:

9 000 HUF

Beschreibung:

Reklámrajongói gyűjtemény vászon kötésű 50 oldalas albumban 1920-as évekbeli újságokból kivágott nagyrészt art deco reklámok összesen 74 db, klf méretben, jelzett Pólya, Pálla, Róth, Csabai Ékes, Weiss, R. Berény, A termékek: Gutmann, Corvin, Franck, Purgo csoki, Salamander, Ovomaltine, Holzer, stb.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras