https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 100

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Jelzés nélkül: I. Ferenc József osztrák császár, magyar és cseh király, az Osztrák-Magyar Monarchia uralkodójának büsztje. Bronz 11 cm
1
13448.

Jelzés nélkül: I. Ferenc József osztrák császár, magyar és cseh király, az Osztrák-Magyar Monarchia uralkodójának büsztje. Bronz 11 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
EUR
,
87,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Andrássy Kurta János (1911-2008): Női fej. Festett gipsz, Jelzett. fa talapzaton. 40 cm
1
13449.

Andrássy Kurta János (1911-2008): Női fej. Festett gipsz, Jelzett. fa talapzaton. 40 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
EUR
,
112,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kerényi Jenő (1908-1975): Táncosnő (Táncoló art deco nőalak), 1929-30 körül. Patinázott bronz, márvány talapzaton, jelzett: "Kerényi 1930.'' valamint "Hild'' [Hild Imre Kerényi Jenő öntőmestere volt.] m: 28,5 cm, talpazattal: 31 cm. Prov.: Hild Imre öntőmester egykori saját példánya. A szobor egy másik példánya reprodukálva: Rózsa Gyula: Kerényi Jenő 1908-1975. Bp., 2010, Glória Kiadó, 11. és 163. o. / Art deco dancer, bronze statue, another piece reproduced in the book: Rózsa Gyula: Kerényi Jenő 1908-1975. Bp., 2010, Glória Kiadó, page 11. and 163.
1
13451.

Kerényi Jenő (1908-1975): Táncosnő (Táncoló art deco nőalak), 1929-30 körül. Patinázott bronz, márvány talapzaton, jelzett: "Kerényi 1930.'' valamint "Hild'' [Hild Imre Kerényi Jenő öntőmestere volt.] m: 28,5 cm, talpazattal: 31 cm. Prov.: Hild Imre öntőmester egykori saját példánya. A szobor egy másik példánya reprodukálva: Rózsa Gyula: Kerényi Jenő 1908-1975. Bp., 2010, Glória Kiadó, 11. és 163. o. / Art deco dancer, bronze statue, another piece reproduced in the book: Rózsa Gyula: Kerényi Jenő 1908-1975. Bp., 2010, Glória Kiadó, page 11. and 163.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
EUR
,
500,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2 db Lovas, díjugratás ábrázoló bronz öntvény plasztikus fali dísz, Jelzés nélkül 39x24 cm Asztali kitámasztóval Magyarország XIX. sz.
1
13452.

2 db Lovas, díjugratás ábrázoló bronz öntvény plasztikus fali dísz, Jelzés nélkül 39x24 cm Asztali kitámasztóval Magyarország XIX. sz.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
EUR
,
100,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kilár István (1935-): Terre Graine de L'univers [A Föld az Univerzum magja]. Sárgaréz, jelzett, m: 44,5 cm
1
13453.

Kilár István (1935-): Terre Graine de L'univers [A Föld az Univerzum magja]. Sárgaréz, jelzett, m: 44,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
240 000 HUF
650,41
EUR
,
750,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
feLugossy László (1947-): Pink pig. Esztergált, festett fa és ready-made applikáció, jelzett, 32x27 cm
1
13454.

feLugossy László (1947-): Pink pig. Esztergált, festett fa és ready-made applikáció, jelzett, 32x27 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
EUR
,
343,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Melocco Miklós (1935): Léda és a hattyú. Bronz, márvány talpon, jelzett, m: 19,5 cm
1
13455.

Melocco Miklós (1935): Léda és a hattyú. Bronz, márvány talpon, jelzett, m: 19,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
EUR
,
437,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Salvador Dalí (1904-1989): A győzelem angyala. Bronz, márvány talapzaton, számozott: 1200, jelzett, m: 15 cm
1
13456.

Salvador Dalí (1904-1989): A győzelem angyala. Bronz, márvány talapzaton, számozott: 1200, jelzett, m: 15 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
190 000 HUF
514,91
EUR
,
593,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Salvador Dalí (1904-1989): A kulcs. Bronz, márvány talapzaton, számozott: 544, jelzett, m: 17 cm
1
13457.

Salvador Dalí (1904-1989): A kulcs. Bronz, márvány talapzaton, számozott: 544, jelzett, m: 17 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
190 000 HUF
514,91
EUR
,
593,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1890-1910 Schumacher & Co. Manufaktúra: Anya gyermekével. Modellőr: Fritz Greiner. Cégszabadalmaztatott technikájú fehér márványöntvény, talapzaton, jelzett az alján: fémlemezen Schumacher's Marmorguss felirat, talapzaton repedésvonallal, szobron gyári tűzhibával, m: 49 cm /// Circa 1890-1910 Schumacher & Co. Manufactory: Mother with Child. Modeler: Fritz Greiner. White marble cast using the company's patented technique, on a base, marked on the bottom. Metal plate inscribed with "Schumacher's Marmorguss," base with a crack line, sculpture with a factory firing flaw, height: 49 cm. /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
1
13458.

cca 1890-1910 Schumacher & Co. Manufaktúra: Anya gyermekével. Modellőr: Fritz Greiner. Cégszabadalmaztatott technikájú fehér márványöntvény, talapzaton, jelzett az alján: fémlemezen Schumacher's Marmorguss felirat, talapzaton repedésvonallal, szobron gyári tűzhibával, m: 49 cm /// Circa 1890-1910 Schumacher & Co. Manufactory: Mother with Child. Modeler: Fritz Greiner. White marble cast using the company's patented technique, on a base, marked on the bottom. Metal plate inscribed with "Schumacher's Marmorguss," base with a crack line, sculpture with a factory firing flaw, height: 49 cm. /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
EUR
,
234,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Beck András (1911-1985): Lovat vezető fiú. Patinázott bronz, jelzés nélkül, cca 1945-1950, 18x10 cm, a Magyar Nemzeti Galéria bírálati véleményével. /// Beck András (1911-1985): Boy Leading a Horse. Patinated bronze, unsigned, circa 1945-1950, 18x10 cm, with the review opinion of the Hungarian National Gallery.
1
13459.

Beck András (1911-1985): Lovat vezető fiú. Patinázott bronz, jelzés nélkül, cca 1945-1950, 18x10 cm, a Magyar Nemzeti Galéria bírálati véleményével. /// Beck András (1911-1985): Boy Leading a Horse. Patinated bronze, unsigned, circa 1945-1950, 18x10 cm, with the review opinion of the Hungarian National Gallery.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
320 000 HUF
867,21
EUR
,
1 000,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagy Sándor (1923-2017): Nőalak. Faragott és vésett kő, jelzés nélkül, m: 10 cm
1
13460.

Nagy Sándor (1923-2017): Nőalak. Faragott és vésett kő, jelzés nélkül, m: 10 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse