Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 100

Zenélő férfi. Erdélyi faragott fa szobor, m: 30 cm
13422.

Rufpreis:
4 000 HUF

Horetzky (1969-): Állatfigurás akasztó. Patinázott bronz, cca 2000, jelzés nélkül, 11x8 cm. Proveniencia: az alkotó tulajdonából. /// Horetzky (b. 1969): Animal-shaped wall hook. Patinated bronze, c. 2000, unsigned, 11 × 8 cm. Provenance: from the artist's own collection.
13423.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Horetzky (1969-): Sárkány. Patinázott bronz, cca 2000, jelzés nélkül, 15,5x11 cm. Proveniencia: az alkotó tulajdonából. /// Horetzky (1969-): Dragon. Patinated bronze, c. 2000, unsigned, 15,5x11 cm. Provenance: from the artist's own collection.
13424.

Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
406,25

Horetzky (1969-): Állatpár. Patinázott bronz, cca 2000, jelzés nélkül, m: 6 cm. Proveniencia: az alkotó tulajdonából. /// "Horetzky (1969-): Animal pair. Patinated bronze, c. 2000, unsigned, height: 6 cm. Provenance: from the artist's own collection
13425.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Horetzky (1969-): Antropomorf akasztó Széth fejjel. Patinázott bronz, cca 2000, jelzés nélkül, 17x10 cm. Proveniencia: az alkotó tulajdonából. /// Horetzky (b. 1969): Anthropomorphic wall hook with Seth head. Patinated bronze, c. 2000, unsigned, 17 × 10 cm. Provenance: from the artists own collection.
13426.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Hatvani jelzéssel: Pásztor, m: 22,5 cm
13427.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hatvani jelzéssel: Pásztor kutyájával, m: 15,5 cm
13428.

Rufpreis:
6 000 HUF

3 darab erdélyi kerámia szobor, öregúr és öregasszonyok, jelzés nélkül, kopással, m: 12 cm
13429.

Rufpreis:
5 000 HUF

A Delphoi kocsihajtó büsztjének gipsz másolata, jelzett, m: 22,5 cm
13430.

Rufpreis:
4 000 HUF

Szabó Iván (1913-1998): Zokogó nő. Patinázott bronz, talapzaton, jelzett, m: 39 cm
13431.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

Ismeretlen szobrász: Nő labdával. Patinázott bronz, m: 40 cm
13432.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

Ismeretlen szobrász. Térdelő női akt. Talapzaton, bronz, m: 27 cm
13433.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF