13375.
Beendet 500. Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
55 000 HUF
149,05 EUR, 171,88 USD
Szervátiusz Jenő (1903-1984): Fiú arc. Engóbozott gipsz, jelzett a hátoldalon, kopással, 19x14 cm