13366.
Beendet 500. Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
180 000 HUF
487,80 EUR, 562,50 USD
Szervátiusz Jenő (1903-1984): Férfi arc (Önarckép). Faragott fa, jelzett "Szervátiusz 1936", 62 cm Kis kopásnyomokkal. / Carved wood, signed.