2 800 HUF
7,59 EUR, 8,75 USD
Erkel Ferencz emlékkönyv. Születésének századik évfordulójára írók és tudósok közreműködésével szerk.: Fabó Bertalan. Bp., 1910, "Pátria", 250 p. + 4 t. Számos szögközi fekete-fehér illusztrációval, mellékletekkel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.