Egressy Béni: Erkel Ferenc - Hunyadi László. Bp., 1986. Zeneműkiadó, z... https://www.darabanth.com/de/500-Fernauktion/500.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Musik-Noten-Instrumenten~1000013/Egressy-Beni-Erkel-Ferenc-Hunyadi-Laszlo-Bp-1986-Zenemukiado-zongorakotta-279p-Kiadoi~II3410465
3410465
18173
500
Music, Musical notes, Instruments
Beschreibung: Egressy Béni: Erkel Ferenc - Hunyadi László. Bp., 1986. Zeneműkiadó, zongorakotta 279p. Kiadói vászon kötésben, kiss sérült papír védőborítóval.
.
: tg