cca 1900 Csernoch János (1852-1927) apát, kanonok, későbbi esztergomi érsek, bíboros-hercegprímás névjegykártyája, aláírás és bejegyzés nélkül, kissé foltos, egyik sarkán törésnyommal, 6x10 cm
cca 1900-1940 Bárczy István (1866-1943), politikus, jogász, Budapest polgármestere, majd főpolgármestere névjegykártyája, aláírás és bejegyzés nélkül, 5x9 cm
cca 1900 Miskolc - Soltész Nagy Kálmán utcában építendő Szinva híd méretszámítása és egy rajza 30 + 2 p. Kézzel készült, Tomits Miklós mérnök aláírásával
Sárdy János (1902-1959) színművész fotó és kézirat gyűjtemény: Róla készült készült eredeti családi és hivatalos fotók (kb 20 db), autográf lapok, levelek, díszpolgári címe, kottája, hozzá róla írt összegyűjtött újságkivágások, fotó másolatok,
1902 Duna-pataj (Dunapataj) vég- és mozdonyállomás tervrajza, Kunszentmiklós-Dunapataj helyi érdekű vasút, 1:1000, sokszorosított, kézzel színezett, borítón korabeli bélyegzésekkel és aláírásokkal, tervrajzon korabeli kézzel írt feljegyzéssel. Hajtás mentén apró lapszéli szakadásokkal, máskülönben jó állapotban, 34x62,5 cm
cca 1906 A zsarolyáni és mándi Márton család címere a XIV. századból. Nagyméretű, kézzel rajzolt és festett címerrajz, lapszéli sérülésekkel, 49,5x33 cm