cca 1897-1898 Régi napló, azonosítatlan személy tollából, sűrűn teleír... https://www.darabanth.com/de/500-Fernauktion/500.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Historische-Dokumenten-Handschriften~1000018/cca-1897-1898-Regi-naplo-azonositatlan-szemely-tollabol-surun-teleirva-Korabeli-papirkotesben-~II3404149
3404149
16222
500
Historical documents, manuscripts
Beschreibung: cca 1897-1898 Régi napló, azonosítatlan személy tollából, sűrűn teleírva. Korabeli papírkötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel.
: bt