16379.
Beendet 500. Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
2 400 HUF
Állami Bábszínház, Aladdin és a csodalámpa előadás szövegkönyve, "Rendező példány", gépirat, kézzel írt bejegyzésekkel, javításokkal, félvászon-kötésben + 3 db Állami Bábszínház, Rosszcsont Peti kalandjai előadás plakát, hajtva, lapszéli sérülésekkel, 41x30 cm körül