Tétel

Rufpreis:

160 000 HUF
433,60 EUR, 500,00 USD

Beschreibung:

cca 1890-1900 Krokodilbőr utazótáska, benne krokodilbőr ékszeres doboz és tárca, 2 darab teknőspáncél kefe, 6 darab csiszolt mintás tégely ezüst (Ag) fedőkkel, ezüst (Ag) keretes tükör 21x28 cm, minden ezüst rész jelzett: 1872-1902 közötti behozatali fémjel, sterling felirat, mesterjegy, fémjel, 935 ezrelékes ezüst, nettó 145g, 1-1 hiánnyal, folttal, kis sérüléssel, 30x40x12 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras