16955.
Beendet 500. Fernauktion
Foto
10 000 HUF
cca 1870-1880 Régi fotóalbum családi fotókkal, érdekes, azonosítandó személyekkel (nemesi család tagjai), összesen 12 db keményhátú fotó (kabinetfotók), különféle külföldi, főként olasz műtermekből, a képek alatt az albumlapokon feliratozva. Bőrkötésű, kapcsos albumban, kopottas borítóval, sérült gerinccel, 22x17,5x4 cm.