Tétel

Katalognummer:

16955.
Beendet 500. Fernauktion
Foto

Rufpreis:

10 000 HUF

Beschreibung:

cca 1870-1880 Régi fotóalbum családi fotókkal, érdekes, azonosítandó személyekkel (nemesi család tagjai), összesen 12 db keményhátú fotó (kabinetfotók), különféle külföldi, főként olasz műtermekből, a képek alatt az albumlapokon feliratozva. Bőrkötésű, kapcsos albumban, kopottas borítóval, sérült gerinccel, 22x17,5x4 cm.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg