Serényi Gusztáv-Dr. Visnya Aladár: A levegő meghódítása. Bp.,[1910], A... https://www.darabanth.com/de/500-Fernauktion/500.0/Bucher/Bucher-Technik~2000072/Serenyi-Gusztav-Dr-Visnya-Aladar-A-levego-meghoditasa-Bp-1910-Athenaeum-142plus1-p~II3408873
3408873
20719
500
Books: Technics
Beschreibung: Serényi Gusztáv-Dr. Visnya Aladár: A levegő meghódítása. Bp.,[1910], Athenaeum, 142+1 p. Szövegközti fekete-fehér fotókkal. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, hiányzó elülső szennylappal, névbejegyzéssel.
: tg