Books: Sci-fi, fantasy, and role-playing-game books
Rufpreis:
2 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
H. Rider Haggard: Salamon király kincse. Ford.: Fáji J. Béla. Bp.[1926.],Singer és Wolfner, 268 p. Bekötött elülső illusztrált papírborítóval. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, néhány javított lappal.