Tétel

Rufpreis:

4 800 HUF

Beschreibung:

Ács Benjámin: Hétfájdalmú Bold. Szüz Mária nyomait követöknek mennybevezetö Kis Arany Koronája, azaz: Az Isten Szent Anyjához ébresztő imádságos és énekes könyv, melyet az ájtatos ker. kath. hajadon és istenfélö asszonyi hiveknek örök lelki üdvök elnyerésére írta Áts Benjamin atya.
Budapest, (1907). Rózsa Kálmán és neje (ny.) 2 t. (színes címkép és díszcímlap) + [16] + 282 + [6] p.
Ács Benjámin (1806-1858) Ferenc-rendi áldozár, érdemesített hitszónok és misszionáriusnak a katolikus hajadonok és asszonyok részére írt imádságos könyve. Kötetünk szövegét oldalszámozáson belül egész oldalas és szövegközti illusztrációk kísérik. A ferences szerző imádságoskönyve először 1855-ben jelent meg, majd újabb kiadások láttak napvilágot 1859-ben, 1862-ben, 1863-ban, 1865-ben és később is.
Vaknyomásos, sérült gerincű korabeli bőrkötésben, aranyozott festésű lapszélekkel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ufk