Vadnay Károly: Irodalmi emlékek. Kiadja a Kisfaludy-Társaság. Bp., 190... https://www.darabanth.com/de/500-Fernauktion/500.0/Bucher/Bucher-Geschichte~2000064/Vadnay-Karoly-Irodalmi-emlekek-Kiadja-a-Kisfaludy-Tarsasag-Bp-1905-Franklin-598-p-Bekotott~II3410722
3410722
19460
500
Books: History
Beschreibung: Vadnay Károly: Irodalmi emlékek. Kiadja a Kisfaludy-Társaság. Bp., 1905, Franklin, 598 p. Bekötött eredeti papírborítókkal. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos elülső szennylappal.
: tg