Tétel

Rufpreis:

4 000 HUF

Beschreibung:

Farkas László: Kézai és a magyar krónikák. Kolozsvári-szegedi értekezések a magyar művelődéstörténelem köréből 28. sz. Szeged, 1935, szerzői kiadás (Árpád-ny.), 92+(4) p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült borítóval és gerinccel, régi intézményi bélyegzővel. (Ritka!)

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : bt