Cserháti Sándor: Az okszerű talajművelés alapelvei. 148 rajzzal. Bp., 1896, Országos Magyar Gazdasági Egyesület, ("Pátria"-ny.), VIII+267 p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, Csurgó, Vágó Gyula-kötés, kissé kopott borítóval.