Gulyás Pál: A könyvek és könyvtárak hajdan és most. A ,,Zászlónk" Diákkönyvtára 97-100. sz. Bp., 1924, Magyar Jövő (Stephaneum-ny.), 76+(4) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, a hátsó borító hiányzik. (Ritka!)