Slowakei

Zahl der Lose: 412

1900 Morvaszentjános, Szentjános, Moravsky Svaty Ján; Hohenlohe herceg kastélya. Wiesner Alfred kiadása / Schloss / castle (EB)
42324.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Morvaszentjános, Szentjános, Sankt Johann an der March, Svaty Ján, Moravsky Sväty Ján; Római katolikus templom. Kiadja K. Wetschl 23. / Catholic church (Rb)
42325.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

1933 Murány, Murányalja, Podmurán, Murán; látkép / general view (Rb)
42326.
Materialzeichen T3/4

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1899 (Vorläufer) Nagylévárd, Velké Leváre; templom, Gróf Wenckheim kastély, Vasútállomás, Ménes, Hubertinum és Fő utca / Kirche, Schloss, Bahnhof, Gestütt / church, castle, railway station,stud farm, main street. Karl Schwidernoch Art Nouveau, floral, litho (EK)
42327.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
10 000 HUF

1937 Nagylévárd, Velké Leváre; templom / church (ázott / wet damage)
42328.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
6 000 HUF

1909 Nagylévárd, Velké Leváre; Joh. Hurban's Bahn-Restauration / Hurban vasúti vendéglője, étterem. Kürt fényképész kiadása / railway restaurant + "POZSONY - SZAKOLCZA 173. SZ." vasúti mozgóposta bélyegző (r)
42329.
Materialzeichen T4

Rufpreis:
8 000 HUF

1915 Nagymihály, Michalovce; Kossuth Lajos utca, Widder Lázár üzlete. Landesman B. kiadása / street view, shop (EB)
42330.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

1918 Nagypolány, Velká Polana; Az oroszdúlta Zemplén. A templom romjai 1914-15. Danielisz Lajos kiadása / ruins of the church after the Russian attack (fl)
42331.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
6 000 HUF

Nagysáros, Velky Saris; Sáros vár romjai. Eperjes vidéke. Cattarino S. kiadása / castle ruins (EK)
42332.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
8 000 HUF

Nagysáros, Velky Saris; vár, II. Rákóczi Ferenc elfogatásának színhelye, belső. Holénia Béla kiadása, fénynyomat Divald műintézetéből (Eperjes) 1906. / castle, room of Francis II Rákóczi's arrest, interior (kopott sarkak / worn corners)
42333.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
3 000 HUF

1941 Nagysurány, Surany; mozaiklap, cukorgyár, iroda, vasútállomás / sugar factory, office, railway station
42334.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
4 000 HUF

Nagysurány, Velké Surany; Római katolikus templom és iskola. Schwarcz Henrik kiadása / Roman Catholic church and school (Rb)
42335.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF