Ón tál. Erdély, cca 18. sz. második fele, jelzett, HV tulajdonosi jell... https://www.darabanth.com/de/498-Fernauktion/498.0/Philatelie-und-Postgeschichte-Ausland/Antik~4/On-tal-Erdely-cca-18-sz-masodik-fele-jelzett-HV-tulajdonosi-jellel-d-26-cm~II3325412
3325412
13066
498
4400
Antique
Beschreibung: Ón tál. Erdély, cca 18. sz. második fele, jelzett, HV tulajdonosi jellel, d: 26 cm
: nk